• Kategorie
  • Gra Marvel United: Rise of the Black Panther (polska edycja)

Symbol: WGPTLP0UN084260
Wiek 10-15 lat
124.69
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.99
Paczkomaty InPost 18.99
Kurier 20.99
Dostępność 5 szt.
Waga 0.15 kg

Marvel United: Rise of the Black Panther

DO ROZGRYWKI WYMAGANY JEST EGZEMPLARZ GRY MARVEL UNITED.

Poprowadź superbohaterów Marvela i powstrzymaj zagładę świata!
Marvel United to kooperacyjna gra karciana Andrea Chiarvesio i Erica Langa (Cthulhu: Death May Die). W grze wcielimy się w superbohaterów znanych z komiksowego uniwersum Marvela, takich jak Iron Man, Hulk czy Ant-Man, walcząc z siejącymi zniszczenie Łotrami. W Marvel United każdy z graczy oraz Łotrów dysponuje własną talią. Zagrywane karty będą tworzyć Oś Fabularną, a gracze będą mogli korzystać nawzajem ze swoich kart, odnosząc zwycięstwo dzięki przemyślanej strategii oraz dobrej współpracy. Marvel United to szybka i dynamiczna rozgrywka, oferująca proste zasady i przystępny wariant solo. Rogrywkę upiększy dziesięć pięknie wykonanych figurek postaci ze świata Marvela.

"To chyba najkrótsza gra kooperacyjna w jaką grałem i bardzo podoba mi się ta forma." - Tom Vasel

Królestwo w kryzysie
Nad spokojnym i słynącym z bogactw królestwem Wakandy zawisł cień zagłady. W państwie wybucha wojna domowa. Młody król, TChalla, staje do walki z szukającym zemsty uzurpatorem. Killmonger sprowadza do Wakandy broń i najemników, z dnia na dzień rosnąć w siłę. Ale Black Panther nie podda się tak łatwo. Razem ze swymi sojusznikami, Shuri i Winter Soldierem, postara się zgotować najeźdźcy piekło.

Nowi Bohaterowi
Potężni Bohaterowie Wakandy stają do walki ze złem! Na pojedynczej karcie Black Panther może znajdować się aż do trzech akcji! Shuri potrafi dać dowolnemu Bohaterowi żeton Dowolnej Akcji, a wybrany Gracz może dodatkowo dobrać na rękę do trzech kart. Z kolei Winter Soldier, za pomocą swych kart specjalnych, oprócz wykonania zwykłych akcji, może dobrać dwa żetony Ataku.

Kryzysowy Killmonger
Poprzez efekt BAM Killmonger zadaje jedno obrażenie każdemu Bohaterowi, z którym znajduje się w Lokacji, a następnie zamienia najbardziej wysunięty na lewo żeton Cywila/Zbira na żeton Kryzysu. Podobnie postępuje z żetonem Zbira/Cywila w przypadku Zatłoczenia, również zastępując go żetonem Kryzysu. Killmonger zwycięży, jeżeli na przynajmniej 4 Lokacjach będą znajdować się po 3 żetony Kryzysu.

Ojczyzna wzywa!
W Rise of the Black Panther możecie skorzystać z dodatkowego utrudnienia - Zagrożonych Lokacji. Na początku gry każdy z Bohaterów otrzyma po dwa identyczne żetony Zagrożonych Lokacji. Jeden z nich kładzie obok siebie, a drugi na jednej z Lokacji. Jeśli na wybranej Lokacji dojdzie do Zatłoczenia, oprócz jego negatywnych efektów Bohater otrzyma jedno Obrażenie.

Atuty:

  • Dodatek do kultowej gry Marvel United autorstwa Erica Langa (Cthulhu: Death May Die, Bloodborne);
  • Trzech nowych Bohaterów oraz nowy Łotr wraz z pięknymi figurkami i dodatkowym trybem Zagrożony Lokacji;
  • Walka o Ziemię przenosi się do Wakandy! Poprowadź Black Panther do zwycięstwa nad Killmongerem!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie