• Kategorie
  • Interaktywny Niedźwiedź polarny Linkimals HJR76

Symbol: WMFPRI0U8093687

Fisher-Price Linkimals Interaktywny Niedźwiedź polarny to pełen światełek i edukacyjnych dźwięków przyjaciel z układanką. Dziecko dopasowuje i sortuje 5 zaawansowanych kształtów do odpowiednich otworów, aktywując światełka, muzykę i wypowiedzi. Przycisk quizu pozwala na grę w edukacyjną zabawę, a ponad 65 aktywacji pomaga w nauce zaawansowanych kształtów i kolorów. Gdy Niedźwiedź polarny spotyka innych przyjaciół z linii Linkimals, razem śpiewają i świetlają się! (Pozostałe zabawki Linkimals sprzedawane są oddzielnie).

Wiek 1-3 lat
137.08
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19.99
Paczkomaty InPost 19.99
Kurier 21.99
Dostępność 23 szt.
Waga 0.15 kg

Fisher-Price Linkimals Interaktywny Niedźwiedź polarny

Zabawka Linkimals Interaktywny Niedźwiedź polarny od Fisher-Price to przyjaciel z układanką pełen światełek oraz edukacyjnych piosenek, dźwięków i wypowiedzi, które maluch aktywuje, dopasowując i sortując 5 zaawansowanych kształtów do odpowiednich otworów. Aby dzieci miały jeszcze większą zabawę, mogą nacisnąć przycisk quizu i grać w radosną grę edukacyjną w poszukiwanie kształtów z misiem polarnym. Gdy Interaktywny Niedźwiedź polarny spotka się z pozostałymi przyjaciółmi z linii Linkimals, zacznie z nimi "rozmawiać", wspólnie śpiewać i świecić się! (Dodatkowe zabawki są sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).

  • Interaktywny miś polarny z układanką, podświetlanymi oczami oraz 5 kształtami do sortowania, dla dzieci od 18 miesiąca życia.
  • Umieszczaj elementy w odpowiednich otworach, aby aktywować światełka, muzykę i wypowiedzi edukacyjne w języku polskim.
  • Naciśnij przycisk quizu, aby maluszek mógł grać w edukacyjną grę.
  • Ponad 65 aktywacji piosenki, dźwięki i wypowiedzi - pomaga dziecku w nauce zaawansowanych kształtów i kolorów.
  • Zbierz pozostałe interaktywne zabawki z linii Linkimals, aby zobaczyć, jak reagują na siebie, świecąc, mówiąc i wspólnie śpiewając (sprzedawane oddzielnie, zależnie od dostępności).
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie