• Kategorie
  • Lalka L.O.L. Surprise OMG Seria Podstawowa- Jams

Symbol: WLMGAI0DC091542

Muzyka wzywa, a lalka LOL Surprise OMG Jams jest gotowa na muzyczne show! Zawsze bawi się najlepiej na scenie, inspirując wszystkich fajnym stylem. Ta modna lalka ma oszałamiające rysy twarzy, piękne włosy i wyjątkowy strój. Zbierz wszystkie lalki LOL Surprise OMG, idealne dla dzieci od 4 lat, oferujące kreatywną zabawę i stylowe akcesoria!

Wiek 3-7 lat
132.90
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19.99
Paczkomaty InPost 19.99
Kurier 21.99
Dostępność 30 szt.
Waga 0.15 kg

Muzyka wzywa, chodź, idziemy. Będziemy się świetnie bawić, oglądając program! - Jams. Przedstawiamy zupełnie nową modną lalkę LOL Surprise OMG Jams z wieloma niespodziankami!

Catch Jams zawsze najlepiej bawi się na muzycznych pokazach, inspirując wszystkich wokół swoim fajnym stylem i wolnym duchem. Ma oszałamiające rysy twarzy, piękne włosy, swój własny, zapierający dech w piersiach strój i jest wyartykułowana na mnóstwo okazji do pozowania. Najnowsze modne lalki LOL Surprise OMG to nieoczekiwane BFF, celebrujące różnice między przyjaciółmi, które czynią się silniejszymi. Mimo że są różne, wszyscy kochają to, co kochają, i wszyscy chcą być autentycznym sobą, bez względu na to, z kim jesteś.

Zbierz wszystkie lalki LOL Surprise OMG: Victory, Pose, Wildflower i Jams!

Modne lalki LOL Surprise ze stylowymi włosami, strojami i wieloma szczegółowymi akcesoriami to idealna zabawka dla dzieci w wieku od 4 lat do pomysłowej zabawy w udawanie! Jako prezenty na każdą specjalną okazję lalki zapewniają godziny zabaw towarzyskich z rodzeństwem i przyjaciółmi!

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie