• Kategorie
  • Stolik farma piaskownica

Symbol: WMKLEP0UCI39484
321.43
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier 0
Paczkomaty InPost 18.99
Dostępność 2 szt.
Waga 0.15 kg

Stolik farma piaskownica

Kolorowy, zabawkowy stolik/piaskownica Farma zawiera traktor, kombajn i koparkę z łyżką. Najwyższej jakości oryginalny produkt Klein na licencji John Deere do zabawy z piaskiem i wodą posłuży dzieciom przez wiele lat. Zestaw wyposażony w duże interaktywne ramię koparki zakończone łyżką, zamocowane tak, by nie wyrzucać piasku poza piaskownicę oraz mechanizm regulujący przepływ wody.

Stół podzielony jest na dwie części: jedna zawiera koparkę i przeznaczona jest na piaskownicę, druga posiada kanał wodny z zagrodą farmerską i most zwodzony łączący zagrodę z piaskownicą. Stolik do zabawy posiada dwa duże wyjmowane pojemniki na piasek i wodę, a ponadto koło wodne i mały pojemnik z roślinami. Sama farma składa się z zagrody, myjni dla krów i pojazdów oraz trzech zabawkowych figurek krów.

Zabawka jest uniwersalna dlatego zarówno mali rolnicy i rolniczki mogą odświeżyć bydło, poddając je pomysłowemu systemowi mycia przed powrotem do stajni, aby później mogli spokojnie zająć się innymi pracami w gospodarstwie, takimi jak odprowadzanie wody, gdzie dzięki wykorzystaniu obrotowego koła dotrze ona do niewielkiego stawu i ogródka z roślinami. Kombajnem dzieci mogą przejeżdżać przez zwodzony mostek, aby zebrać siano dla krów, a dodatkowo traktorem czy koparko-ładowarką można jeszcze szybko zaopatrzyć swoje zwierzęta w słomę, kukurydzę i inne smakołyki. Mali pasjonaci zabawy na farmie mogą nawet rozpieszczać swoje zwierzęta myjką przed wprowadzeniem ich do stodoły. Zabawa ze zwierzętami gospodarskimi, piaskiem i wodą pomaga ćwiczyć zdolności motoryczne dzieci oraz pobudza ich wyobraźnię i kreatywność.

Zestaw KLEIN na licencji John Deere to kompletny świat farmy na optymalnej wysokości stołu do zabawy, który sprawia dzieciom radość, wspiera zdolności motoryczne i wyobraźnię. Stolik z piaskownicą Farma przeznaczony jest dla małych fanów zabawy na zewnątrz i oferuje mnóstwo urozmaiconej zabawy z wieloma akcesoriami.

Wiek 1-3 lat
Wymiary 64 x 46 x 60 cm
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie