• Kategorie
  • Wyrzutnia Excel Fortress 48 strzałek

Symbol: WBXSHP0UH040190

ZURU X-Shot Wyrzutnia Excel Fortress to doskonały sposób na przerażenie przeciwników! Z tym nowoczesnym blasterem i 48 strzałkami piankowymi możesz zdominować pole bitwy. Magazynek na 40 strzałek pozwala na ciągłą akcję, a specjalne szyny umożliwiają przyszłe ulepszenia. Dla dzieci od 8 lat.

Wiek 7-10 lat
118.35
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 18.99
Paczkomaty InPost 18.99
Kurier 20.99
Dostępność 30 szt.
Waga 0.15 kg

X-Shot Wyrzutnia Excel Fortress 48 strzałek

Spraw, by przeciwnicy uciekli w popłochu, kiedy chwycisz za nowoczesną wyrzutnię X-Shot Excel Fortress! Stań na czele rewolucji u boku broni siejącej prawdziwy strach! Dzięki specjalnemu mechanizmowi, zasypiesz wrogów gradem strzał i bez problemu wygrasz każde starcie. Pojemny magazynek o pojemności 40 strzałek pozwoli przetrwać najdłuższe bitwy i wykończyć wrogów zanim jeszcze skończy się amunicja!

Zestaw z blasterem X-Shot Excel Fortress oraz strzałkami to gotowy przepis na aktywną zabawę. Najlepszej jakości wyrzutnia posiada magazynek na 40 strzałek i pozwala trafiać cele z odległości aż do 27 m! Magazynek wyrzutni obraca się automatycznie, a dwie warstwy do przełączania zapewnią dłuższą grę bez potrzeby częstego ładowania. Wyrzutnia X-Shot ma specjalne szyny - do zamocowania różnorodnych ulepszeń w przyszłości i przeniesienia zabawy na nowy poziom!

  • Zestaw zawiera nowoczesną wyrzutnię Excel Fortress oraz amunicję 48 strzałek piankowych X-Shot. Strzałki zapewniają celne trafienia dzięki precyzji i szybkości lotu.
  • Każdy ze strzałów może trafić cel z odległości do 27 metrów!
  • Magazynek o pojemności 40 pocisków gwarantuje długą zabawę.
  • Taka wyrzutnia jest marzeniem wielu chłopców - automatyczny magazynek oraz pojemność 40 strzałek to niezmącona aktywna zabawa z masą możliwości!
  • Zabawka przeznaczona dla dzieci w wieku od 8 lat.
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie