• Kategorie
  • Wyrzutnia Excel Max Attack 24 strzałek

Symbol: WBXSHP0UH040220

Wyrzutnia X-Shot Excel Max Attack to narzędzie, które zwiększy precyzję, siłę i trafność Twoich strzałów! Załaduj blaster i strzelaj aż do 24 metrów odległości. Maksymalizuj precyzję, oddając strzały z dużego dystansu, wykorzystując potencjał ogrodu czy placu zabaw. Wyrzutnia Max Attack przenosi zabawę na wyższy poziom, mieszcząc w sobie 10 pocisków, które może wystrzelić na dystans do 24 metrów. Dzięki długiej lufie i nowoczesnemu dizajnowi, przypadnie ona dzieciom do gustu!

Wiek 7-10 lat
104.09
szt. Do przechowalni
Opinie
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 19.99
Paczkomaty InPost 19.99
Kurier 21.99
Dostępność 30 szt.
Waga 0.15 kg

X-Shot Wyrzutnia Excel Max Attack 24 strzałek

Zmaksymalizuj precyzję, siłę i trafność z wyrzutnią X-Shot Excel Max Attack! Załaduj blaster i strzelaj aż do 24 m odległości. Oddawaj precyzyjne strzały z dużego dystansu, wykorzystując potencjał ogrodu czy placu zabaw. Wyrzutnia Max Attack przenosi zabawę na wyższy poziom. Mieści w sobie 10 pocisków, które może wystrzelić na dystans do 24 metrów. Długa lufa i nowoczesny dizajn przypadnie dzieciom do gustu!

Wyrzutnia X-Shot Excel Max Attack pozwoli na precyzyjne i emocjonujące akcje w terenie. Trafienie w cele na odległość do 24 metrów to jeszcze więcej nowych strategii oraz taktyk podczas aktywnej zabawy. Maksymalizuj precyzję z nową wyrzutnią X-Shot Excel Max Attack! Blaster posiada magazynek mieszczący 10 strzałów. W zestawie znajdziemy pakiet 24 piankowych strzałek.

  • Zestaw z wyrzutnią X-Shot Excel Max Attack oraz 24 strzałkami z miękkiej i bezpiecznej pianki.
  • Piankowe pociski X-Shot wykorzystują technologię kieszeni powietrznych, dzięki czemu lecą szybciej i lepiej trafiają w cel!
  • Nowoczesny dizajn z wyrazistymi kolorami dla fanów militarnych zabawek - na pewno rozbudzi dziecięcą wyobraźnię!
  • Wyrzutnie na piankowe pociski X-Shot to idealny sposób, by zachęcić dzieci w wieku od 8 lat do aktywnej zabawy na świeżym powietrzu!
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
  • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie